Další služby

Tato část stále ještě není hotová. Strávil jsem více času provozováním a rozvojem těchto aktivit, než psaním popisků k nim. Brzy se k tomu ale dostanu a zveřejním více podrobností, nyní poskytuji tyto služby:

  • Vytrvalostní trénink – Jako zkušený závodník v adventure racingu a ultraběžec trénuji některé svěřence. V případě zájmu mne kontaktujte a můžeme se domluvit. Může to být jen pár rad, ale také to může být komplexní program včetně plánování sezony, doporučení ohledně výbavy a kompletního tréninkového a výživového programu.
  • Motivační speaker – Se zkušenostmi z nejtěžších závodů na světě dávám prezentace a na školách, univerzitách i ve firemním prostředí. Adventure racing je místem, kde se sport prolíná s expedicí. Prezentace jsou založeny na zkušenostech z těchto závodů v odlehlých místech a v extrémních podmínkách. Zde si můžete prohlédnout seznam výsledků.
  • Koučink – Individuální nebo týmový koučink, nejčastěji pro firemní management. Potřebujete-li, aby jednotlivec anebo váš tým lépe komunikoval, byl efektivnější jako tým nebo se chcete zaměřit na konkrétní schopnost, je koučink jedním z možných řešení.

    Máte-li zájem o některou z uvedených služeb nebo chcete znát jen více podrobností, kontaktujte mne:

  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *