Další služby

Tato část stále ještě není hotová. Strávil jsem více času provozováním a rozvojem těchto aktivit, než psaním popisků k nim. Brzy se k tomu ale dostanu a zveřejním více podrobností, nyní poskytuji tyto služby:

 • Vytrvalostní trénink – Jako zkušený závodník v adventure racingu a ultraběžec trénuji některé svěřence. V případě zájmu mne kontaktujte a můžeme se domluvit. Může to být jen pár rad, ale také to může být komplexní program včetně plánování sezony, doporučení ohledně výbavy a kompletního tréninkového a výživového programu.
 • Motivační speaker – Se zkušenostmi z nejtěžších závodů na světě dávám prezentace a na školách, univerzitách i ve firemním prostředí. Adventure racing je místem, kde se sport prolíná s expedicí. Prezentace jsou založeny na zkušenostech z těchto závodů v odlehlých místech a v extrémních podmínkách. Zde si můžete prohlédnout seznam výsledků.
 • Koučink – Individuální nebo týmový koučink, nejčastěji pro firemní management. Potřebujete-li, aby jednotlivec anebo váš tým lépe komunikoval, byl efektivnější jako tým nebo se chcete zaměřit na konkrétní schopnost, je koučink jedním z možných řešení.

  Máte-li zájem o některou z uvedených služeb nebo chcete znát jen více podrobností, kontaktujte mne:

 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *


  four − 3 =

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>